Як вибрати лінолеум

E-mail
Лінолеум як підлогове покриття як і раніше дуже затребуваний у вітчизняних споживачів. Його переваги (простота, дешевизна, м'якість, пружинистість, міцність) давно стали причиною такої стійкої популярності в Україні і переваги лінолеуму таким підлогових покриттів, як дерев'яні або керамічні матеріали.

При відповідальному виборі лінолеуму провідні фахівці настійно рекомендують звертати увагу на наступні критерії матеріалу.
Довговічність лінолеуму
Докладніше ...
 

Як вибрати склошпалери

E-mail
Під стеклошпалерами маються на увазі скловолокнисті шпалери - декоративне настінне покриття. Склошпалери за структурою схожі з тканиною зі скловолокна. Для обох цих матеріалів основою є особливе скло, з якого при температурі понад 1200 ° С тягнуться волокна, з них формується пряжа різних видів і товщини, а потім з цієї скляній пряжі тчеться сам матеріал (або скло волоконна тканина, або склошпалери). Склошпалери відрізняються ще й тим, що для них тчуть примітні фактурні малюнки - в декількох варіантах нанесення декору в полотняному і кіперному плетінні, а для малярного склополотна (т. зв. Павутинки) - просто полотно.
Докладніше ...
 

Як вибрати душову кабіну

E-mail
Перш, ніж відправитися за покупкою душової кабіни, вам потрібно чітко відповісти на запитання «для чого саме мені потрібна душова кабіна?». Якщо у вашому розпорядженні є шикарна ванна кімната і пристойна сума грошей, то вам впору мріяти про гідромасаж, турецькій лазні та сеансах арома терапії вдома. Але якщо мета вашої покупки - замінити стару чавунну ванну і звільнити місце для пральної машини, то в справу підуть конструкції простіше.
Докладніше ...
 

Основи вибору кольору.

E-mail
При виборі кольору виходите з цілісного уявлення.
Будь-який колір буде виглядати красивим в правильному місці. Не буває неправильних кольорів, є невдалий вибір кольору. Якщо змінити хоча б один колір в колірній гаммі, то вам доведеться знову підбирати всі кольори. Вдала кольорова палітра виникає на основі рівноваги кольорів. Кожен колір має властивість впливати на інші. Кольори роблять дуже сильний вплив на простір. Від вибору кольору залежить, як себе буде відчувати людина в приміщенні. За допомогою кольору можна привертати увагу до бажаних деталей і передавати інформацію. За допомогою кольору можна сховати несуттєві елементи кімнати, приміщення. Колір також може впливати на поведінку людей і змусити їх реагувати певним чином. Щоб вибір кольорів був більш простим, добре мати базові знання про кольори і знати, як колір впливає на простір і людей.
Основи вибору кольору.
Наприклад: Скандинавський стиль інтер'єру являє собою поза часовість і простоту. Спокійні світлі тони снігу і льоду створюють атмосферу умиротворення. Перламутрові, блискучі поверхні підходять для створення стриманою холодної атмосфери. Торцева стіна пофарбована за допомогою лессиручої перламутрової лазурі «тайка».
Докладніше ...
 

Поєднання кольорів в інтер'єрі

E-mail
Поєднання кольорів в інтер'єрі
Спочатку мова йшла як вибрати колір про психофізіологічний і емоційний вплив окремого кольору. Та в інтер'єрі людина дуже рідко бачить тільки один колір. Зазвичай інтер'єр сприймається складною кольоровою гамою середовища, тобто на нього впливають не окремі кольори, а їх поєднання.
Так для практичного використання можна застосовувати сталі колірні поєднання, умовно названі за якістю їх емоційного сприйняття в інтер'єрі.
Деякі з колірних поєднань...
Докладніше ...
 

Як вибрати ковролін

E-mail
Як вибрати ковролін

За останні декілька років цей вид підлогового покриття став надзвичайно популярний. За допомогою ковроліну можна створювати дивовижні інтер'єри.
Паркетну дошку чи можуть дозволити собі далеко не всі. А красу в своєму помешканні забезпечити хочеться. І тут на допомогу приходять ламінат, лінолеум, ковролін. І коштують недорого, і допомагають створити гарний і цікавий інтер'єр.
Докладніше ...
 

Обираємо шпалери для дитячої кімнати.

E-mail
Обираємо шпалери для дитячої кімнати.

Вибираючи шпалери для дитячої кімнати, потрібно враховувати її неординарність і призначення. Дитяча кімната для Вашої дитини це не просто приміщення, в якому Ваша дитина проводить більшу частину свого часу. Дитяча кімната - це особистий маленький світ, в якому формується особистість і сприйняття світу, це найяскравіша частина дитинства, яка запам'ятається на все життя.
Дитяча кімната для дитини - це одночасно ігрова, і спальна, і навчальна кімната, і зона для відпочинку, і місце прийому друзів. Саме тому до облаштування дитячої кімнати потрібно підходити виходячи з такого багатогранного призначення цього приміщення.
На сьогоднішній день, на щастя, проблем у виборі шпалер для дитячих кімнат практично не існує. На даний час будь-який спеціалізований магазин пропонує широкий вибір шпалер різних типів, малюнків і тонів.
Тим не менш, вибираючи шпалери для дитячої потрібно мати на увазі кілька важливих рекомендацій...
Докладніше ...
 

Вибір кольору для кімнати

E-mail
Вибір кольору для кімнати

Приблизно дев'яносто відсотків інформації про світ, та навколишнє середовище яке нас оточує, ми сприймаємо через очі. Саме око фіксує обсяг предметів, їх форму та колір. Асоціації, які виникають у людини, дивлячись на колір, впливають на його емоційний, психологічний і фізичний стан. І те, як ми себе відчуваємо в тій або іншій кімнаті залежить від її колірної гами. Підбирати колір для свого інтер'єру потрібно особливо ретельно. А якщо вас чимось не влаштовують розміри кімнати, то не турбуйтеся, адже за допомогою кольору можна вдало візуально корегувати розмір приміщення та весь інтер'єр у цілому.
Знаючи значення кольору і те, як він впливає на людину можна оптимально підібрати кольорову гаму для вашого інтер'єру...
Докладніше ...
 

Яку вибрати ванну

E-mail
Вибір ванн в наш час досить великий. Виготовляються з різних матеріалів таких як: чавун, сталь, акрил. Також ванни бувають різних форм: кутові, круглі, овальні і навіть шестигранні. Виробництва різних країн: Італія, Іспанія, Туреччина, Польща та вітчизняні виробництва. Та ціни на них різні
Ванни Італійських виробників переважно найдорожчі серед інших, Іспанські аналоги дешевше в 2-3 рази, але за якістю майже не поступаються Італійським. Турецькі та Польські ванни ще дешевші.

Сталеві ванни

Яку вибрати ванну
Докладніше ...
 

Як вибрати шпалери

E-mail
Як вибрати шпалери

Вибір шпалер у Львові настільки великий що визначитися з вибором шпалер буває досить важко, але за допомогою наших порад, Ви зможете вибрати шпалери для квартири або заміського будинку не тільки по кольору, малюнку й текстурі, але й по матеріалу, з якого вони виготовлені
При виборі шпалер для кімнат варто запам'ятати...
Докладніше ...
 
 Квартира.com