Як почати ремонт в квартирі?

E-mail
Ви вирішили зробити ремонт у своїй квартирі чи, але ви не знаєте з чого почати ремонт квартири?
В першу чергу необхідно визначити який ремонт ви хочете зробити. Це залежить від ваших фінансових можливостей і від того яку ви хочете побачити вашу квартиру після закінчення ремонту.
Як підготуватися до ремонту?

1. Визначити вид ремонту. Це все, необхідно вирішити, який саме вид ремонту необхідний вашій квартирі:

  • Косметичний ремонт
  • Економ ремонт
  • Капітальний ремонт
  • Євроремонт
  • Частковий ремонт

Перший вид ремонту передбачає заміну шпалер, перефарбування стель стін і т.п. Його рекомендується проводити з періодичністю раз в 5-7 років. Він ідеальний для тих людей, які хочуть в найпростіший спосіб створити абсолютно новий інтер'єр і при цьому – найдешевший від інших варіантів.
Економ ремонт майже теж саме що і косметичний. Переважно передбачає часткову заміну підлогового покриття, дверей, змішувачів, світильників і.т.п.
Капітальний же ремонт, на відміну від економ ремонту, передбачає повну заміну вікон, дверей, електропроводки, сантехніки, керамічної плитки і т.д. Його бажано проводити раз в 15 років, не забуваючи при цьому періодично «освіжати». Він підходить тим, хто хоче зробити кардинально змінити зовнішність своєї квартири. Євроремонт, по суті, той же капітальний ремонт, але зроблений з вимогою до всіх стандартів і високоякісних матеріалів. Євроремонт включає в себе вирівнювання стель, стін кутів, повну заміну труб та електропроводки, монтаж складних гіпсокартоних конструкцій і вимагає значних витрат.
Такий ремонт не рекомендується робити в старих маленьких квартирах(Хрущовках) оскільки вирівнювання під рівень забирає частину житлової площі, і кімнати стають меншими.
Частковий ремонт це коли деякі окремі кімнати вашої квартири потребують ремонту наприклад: Вітальня та спальня в хорошому стані, а кухня та коридор потребують ремонту.
Вимоги до такого виду ремонту можуть бути різними

2. Вже визначивши вид ремонту та якість необхідних матеріалів, придбайте собі декілька журналів по дизайну інтер'єру квартири , або пошукайте в Інтернеті та підберіть собі інтер’єр який вам сподобався. Це допоможе вам більш уявити кожен куточок своєї кімнати. Навіть найпростіше фото допоможе вам обрати інтер'єр.

Після того, як підберете для своїх кімнат інтер'єр, зробіть виміри і запишіть дані, збережіть, щоб уникнути втрати інформації згодом вам це знадобиться

3. Складання кошторису витрат. На цьому етапі вам необхідно з’ясувати ціни на будівельні матеріали і визначити приблизно необхідну кількість матеріалу. До цього треба віднестись дуже серйозно, якщо ви, звичайно, не мільйонер і знаєте рахунок своїм грошам адже саме гроші найчастіше закінчуються швидше, ніж сам ремонт. Як правило, на будівельні та оздоблювальні матеріали зазвичай витрачається більше коштів, ніж передбачалося, оскільки нерідкі похибки в розрахунках або виникає спонтанне бажання придбати додаткові елементи декору, чи щось змінити в планах. Тому варто до загального кошторису додати +10-20% від загальної суми, на всяк випадок.

Отже, тепер ви знаєте як підготуватися до ремонту та як розпочати ремонт квартири. Підсумком правильної підготовки має бути кошторис з сумою, яку доведеться витратити на закупівлю матеріалів та оплату за роботу майстрам. Можна відразу зазначити: сума на ремонт буде невтішною, але знаючи суму, ви будете знати, до чого готуватися.
Після того, як ви визначилися та підготувалися вам остається зробити ремонт вашої квартири.

По темі:
 Квартира.com