Гідроізоляція ванної кімнати

E-mail
Гідроізоляцію рекомендовано робити в усьому домі. Але особливо потребують захисту приміщення з підвищеною вологістю. Саме до таких належить ванна кімната.
Що ізолювати?

Особливо захисту від вологи потребують і стіни, і підлога. Зайва волога, досягнувши глибших слоїв підлоги, може пошкодити конструкцію перекриття. А конденсат на стінах може спровокувати появу цвілі і грибка. Причому, проблеми з вогкістю загрожують не тільки ванній кімнаті, якщо волога просочиться через всю товщину стіни, то постраждають і сусідні приміщення.

Особливу увагу варто приділити зонам душової кабіни і ванни, а також раковини, оскільки там відбувається безпосередній контакт з водою.
Як ізолювати?

Гідроізоляцію потрібно проводити, коли вже стіни, підлога підготовленні до оздоблення. Перед початком робіт слід очистити стіни і підлогу - від пилу та сміття. Після цього поверхню слід обробити спеціальним вологонепроникним складом. Стики між стінами слід заклеїти герметичною стрічкою.

Зверніть увагу: роботи з гідроізоляції можна проводити при температурі не нижче 15 ° С і відносній вологості 50-60%. Для визначення рівня вологості можна використовувати спеціальний прилад - гігрометр. На час проведення робіт слід виключити контакт ізольованої поверхні з водою.
Що далі?

Готовий шар гідроізоляції має повністю висохнути. Зазвичай для повного висихання потрібно 1-2 дні або до 7 днів. Лише після цього можна займатися оздобленням стін.

По темі:
 Квартира.com