Гіпсокартонні конструкції захищаємо від вологи і сирості

E-mail
Гіпсокартонні конструкції бояться механічних пошкоджень, а також води і сирості. Тому конструкція з гіпсокартону потребує захисту, особливо, якщо використовується в приміщеннях з підвищеною вологістю.

Для приміщень з високим рівнем вологості використовується спеціальний вологостійкий гіпсокартон. Його застосовують зазвичай у ванних, кухнях і т. п. Таким матеріалом можна зашивати також труби з гарячою і холодною водою. Проте варто враховувати, що на трубі з холодною водою утворюється конденсат.

І навіть вологостійкий гіпсокартон з часом може зіпсуватися, якщо на нього буде постійно капати вода. Тому при монтажі гіпсокартонної конструкції важливо простежити за тим, щоб між трубою і поверхнею гіпсокартонної стіни або перегородки таки було витримано певну відстань, щоб краплі води не потрапляли на матеріал.

В якості додаткової міри по захисту гипсокартону від впливу вологи, слід обробити його лицьову поверхню гідроізоляційним складом або водостійкою грунтівкою. Також часто застосовується обробка керамічною плиткою, особливо це стосується ванної кімнати.

По темі:
 Квартира.com