Обираємо шпалери для дитячої кімнати.

E-mail
Обираємо шпалери для дитячої кімнати.

Вибираючи шпалери для дитячої кімнати, потрібно враховувати її неординарність і призначення. Дитяча кімната для Вашої дитини це не просто приміщення, в якому Ваша дитина проводить більшу частину свого часу. Дитяча кімната - це особистий маленький світ, в якому формується особистість і сприйняття світу, це найяскравіша частина дитинства, яка запам'ятається на все життя.
Дитяча кімната для дитини - це одночасно ігрова, і спальна, і навчальна кімната, і зона для відпочинку, і місце прийому друзів. Саме тому до облаштування дитячої кімнати потрібно підходити виходячи з такого багатогранного призначення цього приміщення.
На сьогоднішній день, на щастя, проблем у виборі шпалер для дитячих кімнат практично не існує. На даний час будь-який спеціалізований магазин пропонує широкий вибір шпалер різних типів, малюнків і тонів.
Тим не менш, вибираючи шпалери для дитячої потрібно мати на увазі кілька важливих рекомендацій:
Обираємо шпалери для дитячої кімнати. Шпалери для дитячої кімнати обов'язково повинні відповідати екологічним нормам. Найбільш оптимальній варіант дитячих шпалер - це звичайні паперові шпалери, які у порівнянні з іншими типами шпалер, не містять в собі синтетичних волокон. Ще один плюс цих шпалер: вони порівняно дешеві, що відіграє важливу роль, коли ваша дитина проявляє творчість (любить малювати на стінах).
Обираємо шпалери для дитячої кімнати. Для дитячих кімнат шпалери повинні бути хорошої якості, бути практичними, і найголовніше - безпечними. З оглядом на практичність багато батьків купують миючі шпалери, що дуже актуально для дитячої кімнати. Але для того щоб Ви були впевнені у відмінній якості і дотримання екологічних стандартів, то краще вибрати шпалери від відомих виробників (уникаючи Китайських варіантів). Одним з найбільш неприйнятних варіантів являється - це спінені шпалери, які дуже сильно люблять малюки відривати та пробувати на смак.
Обираємо шпалери для дитячої кімнати. Дуже важливим є підбір кольору і малюнка для дитячих шпалер. У першу чергу бажано врахувати думку самої дитини: Рекомендовано обирати шпалери з малюнками героїв з улюблених казок, або підібрати під конкретні вподобання малюка. Однак не забувайте про те, що дитяча кімната не повинна бути занадто яскравою, хоч і рекомендовано обробити її в світлих тонах. Це особливо важливо для психологічного стану вашої дитини, тому що різкі тони можуть дратувати Вашу дитину, а темні - негативно позначатися на настрої.
Психологи давно вже встановили зв'язок між кольорами та їх впливом на психічний стан людини, тому при виборі кольорів врахуйте, що зелений - заспокійливий, червоний - збуджує, синій - створює відчуття прохолоди, жовтий - сприяє творчій діяльності.
Обираємо шпалери для дитячої кімнати.
Найкраще, коли шпалери в дитячій кімнаті будуть витримані в пастельних тонах. Не варто вибирати шпалери з часто повторю чим малюнком, це може викликати у дитини почуття роздратування, розгубленості, або просто швидко набридне. Можна вибрати будь-який один великий малюнок на стінку (наприклад, квітка, метелика або казковий герой), використовуючи малюнок як акцент для всієї дитячої кімнати, і доповнити малюнок різними деталями (наприклад : зелений килимок, що нагадує галявину, на підлозі).
Найголовніше, проявіть «креатив» , свою фантазію, увімкніть уяву і Вашому улюбленому малюку обов'язково буде комфортно і затишно у своїй кімнаті.
Для дитячої кімнати характерні яскраві кольори, різноманітні малюнки, в основному тварин, а також різної тематики зображених в іграшковому стилі. Напевно, нікому не варто розповідати про дизайн дитячих шпалер – бо всі ми були дітьми. Головне в оформленні дитячої кімнати - розвивати фантазію вашого чада, дати поштовх для молодого розвиваючого розуму.
Для кімнати дитини віком до 4-х років ідеально підійдуть неяскраві шпалери пастельних теплих тонів, без великих малюнків (нейтральні малюнки: зірочки, квіточки - допускаються в основному на фризах, невеликих вставках). Занадто строкаті стіни в поєднанні з великою кількістю іграшок можуть викликати у дитини відчуття неспокою. Частину стіни можна виділити для творчості (малювання) Вашого чада, наклеївши великий аркуш паперу прямо на шпалери і запропонувати маляті малювати тільки на ньому.
Для кімнати дітей віком 5-7 років підійдуть шпалери з сюжетом. Наприклад: для хлопчиків - шпалери з машинками, літаками, для дівчаток - з ляльками, квітами. Шпалери з тваринами або «мультяшками» - найбільш популярні, вони подобаються практично всім дітям.
Обираючи шпалери для дитячої кімнати, обов'язково радьтеся з дитиною.

Обираємо шпалери для дитячої кімнати.
Обираємо шпалери для дитячої кімнати.Рекомендовано: флізелінові та паперові шпалери, можна також фото шпалери.
Обираємо шпалери для дитячої кімнати.Не рекомендуються: скло шпалери, текстильні, спінені шпалери.
Найголовніше при виборі шпалер і в оформленні дитячої кімнати – дати поштовх для розвитку фантазії вашої дитини (хлопчика , дівчинки чи усіх разом).winked

По темі:
 Квартира.com