Ламінат і тепла підлога

E-mail
Щоб у вашій квартирі або будинку було комфортно перебувати взимку, потрібно заздалегідь подумати про опалення. Відмінний варіант – тепла підлога це підлога з підігрівом. Поверх системи зазвичай укладають плитку. Але у багатьох виникає питання: а чи можна поверх теплої підлоги укладати ламінат?

Так. Вінілові покриття (у тому числі - ламінат) цілком придатні для укладання на підлогу з підігрівом, незалежно від того - водяна або електрична система встановлена. Але при використанні саме ламінатного покриття, дуже важливо дотримуватися всіх правил монтажу.

Займатися установкою системи «тепла підлога», а також укладанням підлогового покриття повинен тільки фахівець. Головне правило - підігрів підлоги повинен бути вимкнений за три доби до укладання матеріалу і може бути включений тільки через п'ять днів після закінчення монтажу підлогового покриття. Це необхідно для того, щоб матеріал міцно зчепився і перетворився в монолітне безшовне покриття. Максимальна температура на поверхні підлоги не повинна перевищувати 27 ° С. При перевищені вказаної температури може виникати неприємне самопочуття та головний біль.

По темі:
 Квартира.com