Декоративний камінь в інтер'єрі

E-mail
Штучний декоративний камінь у Львові став популярним декілька років тому і відразу ж почав користуватися ще більшою популярністю. Цей декоративний камінь дуже схожий на натуральний камінь. Штучний декоративний камінь зроблено з цементу, піску, гіпсу та різних інших наповнювачів і фарбувальних пігментів, так що він не зовсім штучний, а тільки частково.

Виготовляють цей вид каменю дуже легко і просто. Спочатку готують спеціальну суміш з цементу і піску, а потім заливають її в спеціальні форми і камені готові. У штучних декоративних каменів дві сторони, одна з якої схожа на натуральний камінь, а інша рівна. Застосування декоративного каменю набагато практичніше в порівнянні з натуральним. Це через те що він набагато менший і з ним простіше і зручніше працювати. А ще причина в тому, що наш Український штучний камінь коштує набагато дешевше, ніж привезений з-за кордону. Багато хто думає, що штучний декоративний камінь зовсім не міцний, але вони помиляються, оскільки деякі види штучного каменю по своїй міцності нічим не поступаються натуральному. З декоративним камінням дуже зручно і просто працювати, їх можна класти на будь-яку поверхню за допомогою цементного розчину або спеціального клею. А зручно тим, що одна сторона у нього гладка і кладка чимось схожа на те, як кладуть звичайну плитку.

Декоративний камінь можна використовувати не тільки для оздоблення фасадів, в інтер'єрах громадських приміщень, а й створювати інтер'єри квартирах, окремих кімнатах, заміських будинках, офісах і.т.п. При використанні декоративного каміння будь-яка кімната в будинку набуває вишуканий, неповторний, оригінальний вигляд. Не обов'язково оздоблювати всі стіни штучним каменем, буває достатньо часткове оздоблення стін, обрамлення вікон, дверей, або колон і арок. Крім усього перерахованого є ще дуже важливий плюс, він полягає в тому, що при використанні декоративного каменю можна забути про косметичний ремонт надовго. Адже він не вимагає якогось спеціального догляду, не змінює свій колір і структуру з часом.

З декоративним каменем можна легко і просто, до речі, без зайвих фінансових витрат можна змінити зовнішній вигляд інтер'єру. Наприклад, штучний камінь часто використовують для обробки різних кутів так і гарних бордюрів. Великий камінь може послужити для створення цікавого оформлення різних отворів в стилі старовинного замку. Також, можна зробити вставки декоративного каміння іншого кольору або фактури. Якщо декоративна камінна плитка укладалася не щільно одна до одної, а з швом, то можна просто шов обробити кольоровою затиркою. Після цього ви побачите, як змінився інтер'єр. Спеціалісти говорять, що великий декоративний камінь в основному використовується для зовнішніх обробок, а менший підійде для внутрішнього інтер'єру квартири або будинку. Тут грає роль тільки ваша фантазія. Декоративний камінь грає велику роль в обробці. Адже з ним будь-яка кімната перетворюється просто до невпізнання. Будь невелика деталь кімнати, оформлена за допомогою штучного каміня, зробить цю кімнату неповторною.

По темі:
 Квартира.com