Питання - Відповідь

На цій сторінці наданні відповіді на найчастіші запитання!

Чи надаємо ми гарантію?
Так, на усі виконані нами роботи при ремонті квартири ми надаємо гарантію до 36 місяців. Якщо у Вас під час гарантійного терміну,по нашій вині виникнуть будь які недоліки ми зобов'язуємось за свій рахунок усунути виявлені недоліки.

Як здійснюється оплата?
Вся робота оплачується поетапно, після здачі чергового етапу виконаних робіт. Зазвичай облаштування квартири здійснюється в три етапи, тобто кожен раз ви оплачуєте приблизно третину суми. Останню третину ви оплачуєте після повного завершення всіх робіт.

Скільки часу триває ремонт квартири?
Термін проведення ремонтних робіт залежить від складності класу ремонту і від обсягу робіт. Приблизно ремонт двокімнатної квартири площею 50-60 кв. м. буде тривати:
Косметичний ремонт від 3 до 7 днів.
Економ ремонт від 14 до 28 днів.
Капітальний ремонт приблизно 1-1,5 місяця.
Євроремонт близько 2-ох місяців.
У старих будинках переважно у центральній частині міста ремонтні роботи можуть затягнутись до 2-ох тижнів.

Чи можна робити ремонт квартири зимою?
Так можна. Більшість сучасних будівельних матеріалів можна використовувати при температурі повітря +5 - +15С. Головне уникати різких перепадів температури повітря в приміщенні.
А також в зимовий період з Січня приблизно до кінця Березня початок Квітня, ціни на ремонтно оздоблювальні роботи значно нижчі ніж у будівельний сезон на 10% - 20%.
Крім цього більшість виробників, продавців будівельних матеріалів також знижують ціни на будівельні матеріали від 5% - 15%.
У зимовий період Ви зможете зекономити 15% - 25% вартості ремонту квартири, приміщення.

Версія для друку
 Квартира.com