Тепла підлога

E-mail
Тепла підлога це система опалення може використовуватись як основне або додаткове опалення для Вашої квартири чи будинку. Якщо тепло у вашій оселі залежить від роботи комунальних підприємств, то переваги теплої підлоги Ви оціните у холодну пору року. А якщо у вашій сім'ї є мала дитина, яка любить погратися на підлозі, то вибір для вас оптимальний це і є тепла підлога.

Система опалення «Тепла підлога» забезпечує рівномірний оптимальний нагрів повітря в кімнаті, що значно комфортніше, ніж звичайні радіатори. Монтаж в приміщеннях теплих підлог забезпечує ідеальний розподіл температури по висоті приміщення ,що дає екологічно чисте тепло. Тепла підлога максимально проста в використані, економічна, довговічна, непомітна для ока, не займає корисного місця.
Особливість роботи і розташування елементів обігріву в теплій підлозі ідеально підходять для будь якого сучасного житла. "Тепла підлога" створює особливий, комфортний температурний режим – на рівні ніг температура повітря – становить 22-24С тепла, на рівні голови –18-20 С градусів. При традиційному опаленні втрачається зайва енергія на підігрів повітря під стелею. При використані теплої підлоги тепло розподіляється від підлоги до стелі, що дозволяє економити теплоенергію від 10 до 20 %, при високих стелях ще більше.

Теплі підлоги бувають двох видів обігріву це водяні та електричні.
Монтаж водяної теплої підлоги – це укладання в простір між основою і покриттям підлоги системи невеликих за діаметром труб. По яких циркулює тепла вода, яка й обігріватиме приміщення.
Найчастіше використовуються труби полібутиленові, або поліетиленові, тому що вони легко гнуться, не піддаються корозії, довговічні і здатні витримувати високу температуру.
Наприклад, по трубах теплої підлоги з полібутилену може циркулювати вода температурою до 90 C градусів, з поліетилену менше, до 60С градусів.
Водяна тепла підлога може бути монтована під будь-яке підлогове покриття, навіть під паркет. Вам не варто боятися перегріву такої системи опалення, та й меблі можна розставити як Вам заманеться, а ось при електричному підігріві підлоги бувають певні обмеження. Зокрема, Вам доведеться уникнути розташування меблів на місцях прокладки елементів обігріву. Крім того, електричну підлогу не варто укладати під паркет та деякі види ламінату. Електрична тепла підлога найкраще підходить під лінолеум чи керамічну плитку.
Складається тепла електрична підлога з окремих електро секцій або матів, – ці пристрої призначені, щоб перетворювати електричну енергію в теплову. Секції бувають різної потужності та різних розмірів.
Я що на електричному елементі теплої підлоги стоятиме наприклад: шафа купе чи диван, то можливе виникнення перегрів, і в наслідок, поломка частини або всієї системи. Але виробники найчастіше монтують запобіжники, які при перегріві підлоги блокують подачу електроенергії. У комплектацію електричних теплих підлог входить терморегулятори, що дозволяє встановити бажану температуру підігріву підлоги.
Монтаж системи опалення теплих підлог, водяних так і електричних, не вимагає багато часу і великих матеріальних витрат. Система тепла підлога в наш час – це, більш, необхідність, ніж розкіш.

По темі:
 Квартира.com