Гіпсокартон замість кондиціонера

E-mail
Гіпсокартон замість кондиціонера
Вчені придумали новий гіпсокартон, який має властивості поглинання і виділення тепла. З його допомогою, як вони стверджують, вдасться скоротити до 40% споживання енергії в будинку.
 

Перепланування квартир

E-mail

Внесено поправки в кримінальний кодекс, таким чином посиливши відповідальність за незаконне перепланування квартир.

Перепланування квартир

Так якщо перепланування квартири нашкодило здоров'ю сусідів або ускладнило користування будинком. Наприклад: через об'єднання квартир зменшується сходова клітка і.т.п, власникові загрожує штраф від 1700 до 4250 гривень. Більше того, його можуть позбавити волі до трьох років. Якщо від перепланування квартири є жертви, або завдано матеріальної шкоди в особливо великих розмірах більше 17 тис. гривень – на порушника чекає позбавлення волі, терміном від 5 до 12 років.

Якщо ви робите ремонт квартири і маєте намір зробити перепланування, то вам необхідно замовити проект і погодити його в різних інстанціях – в міській архітектурі, санстанції, пожежників, теплоенерго та БТІ. Ця процедура обійдеться у декілька тисяч гривень та чималі витрати часу. Свою згоду на перепланування мають надати всі мешканці вашого будинку.

Якщо ваша квартира незаконно перепланована, то ви як власник не зможе продати її, заповісти чи внести як заставу для одержання кредиту.
 
 Квартира.com