Ремонт квартир та офісів у Львові

E-mail
Ремонт квартир та офісів у Львові
Саме вдома ми відчуваємо себе захищеними, оточеними затишком і комфортом свого житла. Не дивно, що, з часом, при купівлі нового житла, або оренди офісу, перше, про що ми замислюємося, бажаючи щось переробити на свій лад - це ремонт квартири (ремонт офісу). Бо попередній ремонт остався в минулому вже не радує око, а наштовхує на думку про зміни, і, як наслідок - потрібно робити ремонт квартири. Але який ремонт вибрати?
 • Євроремонт квартири – це сучасна високотехнологічна обробка, оздоблення квартири відповідно до вимог європейських стандартів, з використанням новітніх будівельних технологій і оздоблювальних матеріалів. Проведення комплексу робіт дозволяє кардинально змінити вигляд квартири.
  Основні види робіт при проведені євороремонту:
  узгодження перепланування, демонтажні роботи, облаштування багаторівневих підвісних стель ,електромонтажні роботи, гідроізоляція, заміна радіаторів опалення, приховане розведення труб, заміна сантехніки, вирівнювання стін під рівень, декоративна штукатурка, вирівнювання підлоги, стяжка, заміна вікон, дверей , штукатурка, облицювання керамічною плиткою.
 • Капітальний ремонт квартир - це досить складний і дорогий процес. Але в кінцевому підсумку дозволяє створити по-справжньому комфортне і красиве житло без великих примх, але якісно і надовго.
  Основні види робіт при проведені капітального ремонту:
  демонтажні роботи, повне або часткове вирівнювання стін, стель, заміна електропроводки і сантехники, гідроізоляція, заміна вікон, дверей,облицювання керамічною плиткою.
 • Ремонт квартир Економ класу. Дозволить навіть не дуже заможному замовникові привести свою квартиру в порядок. Ваша оселя придбає сучасний доглянутий вид. Економ ремонт, при високій якості робіт, обійдеться значно дешевше від євроремонту та капітального ремонту , але виглядати ваша оселя буде пристойно і прослужить довгі роки. Основні види робіт при проведені економ ремонту: демонтажні роботи, візуальне вирівнювання стін, стель, повна або часткова заміна електропроводки та сантехники, заміна вікон, дверей, поклейка шпалер, облицювання керамічною плиткою.
 • Косметичний ремонт квартир - Це є найпростіший спосіб створити абсолютно новий інтер'єр і при цьому – найдешевший зі всіляких варіантів. Переважно косметичний ремонт роблять, коли необхідно швидко і недорого привести все до ладу.
  Основні види робіт при проведені косметичного ремонту:
  частково демонтажні роботи,часткове візуальне вирівнювання стель та стін, повна або часткова шпаклівка стель та стін, фарбування стель, обклеювання стін шпалерами, укладання лінолеуму, ламінату, ковроліну, частковий монтаж електрики, заміна дверей.
 • Ремонт окремих приміщень. Іноді не потрібно одночасної обробки всіх приміщень. Наприклад, житлові кімнати в задовільному стані, а от ванна кімната або кухня вимагають оздоблювальних робіт.

З ремонтом визначилися, але щоб комфортно почувати себе вдома і радіти кожній хвилинці у своїй оселіі, треба ще попрацювати. Тому, якщо у Вас немає часу або бажання займатися цим відповідальним питанням, то слід звернутися до нас.

По темі:
 Квартира.com