Ремонт офісів

E-mail
Ремонт офісів

Офіс - візитна картка вашого бізнесу. Перше враження клієнтів і партнерів про вас і вашу фірму формує саме візуальна інформація.Ось чому дизайнери та психологи рекомендують замислюватися про зовнішній вигляд офісу задовго до переїзду в нього.Грамотний дизайн робочого простору - застава не тільки хорошої репутації фірми, але і її успішної діяльності. Важливим фактором, що впливає на функціональність офісу, звичайно, є стіни: їх правильне розташування позначається на ефективності роботи компанії.

Загальноприйнятими вважаються дві концепції оформлення офісу: класична «закрита» (кабінетно-коридорна система) і open space (відкритий простір). До першого варіанту, як правило, належать державні установи. Згадайте радянські інстанції: довгі коридори, таблички на дверях, особисті кабінети і різні «відділи» - і сьогодні в них мало що змінилося.

Таким плануванням вимушені задовольнятися компанії, які орендують приміщення в старих будинках і не мають коштів на масштабну реконструкцію внутрішнього простору.
Втім, на думку психологів, у такої системи є свої безперечні плюси: класичний офіс оптимально відповідає лінійно-функціональній організаційній структурі компанії з традиційними управлінськими вертикалями і способами координації.
Концепція open space - це, навпаки, втілення ідеї демократичності офісу, який організовується в досить великому приміщенні, не розділеному капітальними стінами. При цьому простір, природно, структурується, в ньому за допомогою мобільних і стаціонарних офісних перегородок створюються необхідні функціональні зони.

Нерідко зонування здійснюють і розстановкою меблів: для відділення одного робочого місця від іншого використовуються шафи, тумби, стелажі. З менеджерської точки зору, організований таким чином офіс більше відповідає сучасним формам управління і дозволяє використовувати нові способи внутрішньої координації і комунікації. Крім того, відсутність дверей і коридорів істотно економить площу офісу.
Втім, нерідко зустрічаються компанії, які вибирають третій - змішаний - варіант організації робочого простору, по-своєму поєднуючи елементи класичного і відкритого офісів.

Наприклад, у величезній кімнаті створюється багато маленьких ізольованих один від одного кабінетиків. Істотний мінус такого рішення в тому, що зведені перегородки не можна просто взяти і перенести, для зміни планування приміщення доведеться все демонтувати і будувати заново.
Звичайно, дизайнерське рішення кожного конкретного офісу індивідуально, але існують певні правила, яких фахівці рекомендують дотримуватися. Наприклад, при виборі колірного рішення для офісу потрібно керуватися не стільки особистими перевагами, скільки психологією кольору.
Відомо, що холодні нейтральні тони створюють діловий настрій і допомагають зосередитися, а теплі насичені, навпаки, розташовують до спілкування, сприяють дружньому клімату - вони ідеально підходять для переговорних кімнат і демонстраційних залів.
До речі, сучасні дизайнери настійно рекомендують організувати в офісі і зону відпочинку. Тут можна розмістити м'які меблі, журнальний столик, телевізор, кімнатні рослини, акваріум або навіть фонтан. Доведено: коли співробітник знає, що йому є де провести декілька вільних хвилин і неформально поспілкуватися з колегами, він працює ефективніше.

Вже не перший рік робимо ремонт офісів під ключ.Маємо величезний досвід ремонтно-оздоблювальних робіт. Сюди входить косметичний ремонт, капітальний ремонт, євроремонт по стандартам європейської якості, ремонт офісів та інших приміщень.
Ми застосовуємо на практиці новітні технології будівництва, використовуючи екологічно чисті сертифіковані будівельні матеріали. Ми надаємо допомогу у виборі будівельних матеріалів і надаємо гарантію на всі види робіт з ремонту квартир та офісів – до 24 місяців.
Вартість наших послуг становить оптимальне співвідношення ціна - якість. Нашими замовниками є як приватні, так і юридичні особи. Ми займаємо по відношенню до своїх клієнтів чесну і відкриту позицію.

Поетапна оплата. Система оплати максимально зручна для наших Клієнтів, оскільки оплата проводиться поетапно - за фактично виконані роботи.

По темі:
 Квартира.com